Ka than' i moçmi: 

 "Unë dua të rroj gjersa ta shoh të bukurë të dashurën Shqipërinë tonë, të lirë e të madhe dhe pastaj me gëzim le të vijë vdekja"

                                                                                        -Jeronim De Rada

Kthehet nga pushimet, gjen “lopën” mbi çati

Nga Media 0

Ally Logan ka mbetur i befasuar, kur u kthye nga pushimet dhe gjeti  objektin në formën e lopës në çatinë e shtëpisë së tij në Stirling të Skocisë.

Burri 56-vjeçar nuk e kishte idenë se prej nga ka ardhur ky objekt misterioz, që është i punuar nga materiali me fibra xhami, transmeton Telegrafi.

Sikur të ketë rënë nga qielli, se nuk di nga erdhi apo kush e solli. Fëmijët flisnin për një lopë në çati sapo hymë në oborr, e unë nuk mund t’ju besoja syve kur e pashë”, ka thënë Logan lidhur me rastin.

Së paku nuk kam nevojë që ta mjel në çdo mëngjes”, ka thënë me humor, teksa “lopa” misterioze rrinte mbi çati.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej