Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryemadhi dorëzon e para mandatin e deputetit

Nga Klodiana 0

Pas deputetëve të Partisë Demokratike edhe ata të Lëvizjes Socialiste për Integrim, përveç Lefter Kokës, kanë firmosur dorëheqjen nga mandati i tyre.

Opozita vendosi të djegë mandatet si e vetmja rrugë e mbetur, sipas saj, për të pasur zgjedhje të lira e të ndershme që do t’i hapnin rrugë vendit drejt integrimit europian.

Më poshtë është dokumenti i dorëheqjes si deputete të kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej