Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Kriza e Presidentit/ Idrizi takohet me Metën

Nga Ejona 0

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi po zhvillon një takim me kreun e LSI, Ilir Meta.

Takimi po zhvillohet menjëherë pas dështimit të raundit të dytë për Presidentin e ri në ambientet e kryesisë së Kuvendit.

Mësohet se tema e diskutimit mendohet të jetë situata politike dhe se si mund te dilet nga kriza e krijuar.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej