Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Krijuan laborator hashashi në Athinë, arrestohen 4 shtetasit shqiptarë (foto)

Nga Ejona 0

Janë arrestuar 4 shtetas shqiptarë, të moshave 35 deri 39 vjeç, pasi dyshohet se kishin krijuar një laborator hashashi.

Oficerët e policisë në Peristeri të Athinës njoftuan se kanë sekuestruar 915 fidanë kanabisi, fare bime, fidanë si dhe pajisje laboratorike.

Mediat greke bëjnë me dije se nëse shqiptarët do të trafikonin lëndën narkotike, do të fitonin 500 mijë euro.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej