Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

KQZ gjobit PD, PS dhe LSI

Nga Media 0

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka gjobitur 3 forcat politie kryesore në vend pasi nuk kanë deklaruar shpenzimet e fushatës.

KQZ ka gjobitur PD, PS dhe LSI me nga 1 milion lekë gjobë, për mosdeklarim të shpenzimeve financiare në fushatën e zgjedhjeve të 25 qershorit.

Mbledhja e KQZ është shoqëruar nga debate, ku nuk kanë munguar akuzat mes palëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej