Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Kosovë-Kroaci, angazhohen forca të shumta policie, në gadishmëri dhe një helikopter

Nga Skenderi 0

Në orën 20:45 të mbrëmjes, në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, përfaqësuesja e Kosovës do të ndeshet me Kroacinë.

Për mbarëvajten e kësaj sfide janë angazhuar gjatë ditës së sotme rreth 1200 efektivë policije , nga RENEA dhe FNSH.

Mësohet se gjatë zhvillimit të ndeshjes në gatishmëri për monitorim nga ajri do të jetë edhe një helikopter i policisë, gjithashtu drejt Shkodrës janë shpërngulur edhe shumë efektivë të Policisë së Kosovës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej