Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Kosovë, alarm për bombë në godinën e qeverisë

Nga Skenderi 0

Një alarm për bombë është dhënë mesditën e sotme në Prishtinë nga punonjësit e zyrës së Administratës Pensionale të Kosovës, raportojnë mediat kosovare.

Policia ka marrë menjëherë të gjitha masat duke rrethuar zyrën e Administratës Pensionale të Kosovës në goditën e qeverisë, te ndërtesa e ish-Rilindjes në Prishtinë, pas dyshimeve për një mjet shpërthyes.

Rasti është konfirmuar nga zëdhënësja e policisë rajonale të Prishtinës, Flora Ahmeti. Ajo ka thënë se policia është në vendin e ngjarjes dhe po verifikojnë objektin e dyshuar.

1474972279_policia1 1474972290_policia2

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej