Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kosova mund Serbinë…në xhudo

Nga Media 0

Xhudistja e Kosovës, Distria Krasniqi ka fituar medaljen e artë në garën ndërkombëtare Grand Prix në Tashkent të Uzbekistanit.

Komiteti Olimpik i Kosovës ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet flamuri i Kosovës mbi atë të Serbisë, garuesja e të cilit fitoi medaljen e bronztë.

Edhe xhudistja e Kosovës, Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e parë të artë pas rreth 1 viti e gjysmë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej