Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kosova ikën nga Shkodra, gati stadiumi “Fadil Vokrri”

Nga Klodiana 0

“Loro Boriçi” nuk do të jetë më stadiumi ku Kosova do të zhvillojë ndeshjet si miqësore, por edhe zyrtare.

E gjitha kjo pasi stadiumi me emrin e ri “Fadil Vokrri” është thuajse gati, madje një natë më parë është zhvilluar edhe testi i fundit para ndeshjes së parë.

Stadiumi ka marrë formë dhe është gati të presë ndeshje edhe gjatë mbrëmjes, pasi është testuar edhe ndriçimi.

Kujtojmë që ndeshja e parë zyrtare pritet të zhvillohet më 13 gusht, Super Kupa e Kosovës, Drita – Prishtina.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej