Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koreografia “Jemi njësoj…”, Elisa Spiropali kopjon Edi Ramën apo anasjelltas? (film)

Nga Media 0

Nuk dihet nëse Elisa Spiropali ka bashkëpunuar me ndonjë koreograf për të harmonizuar lëvizjet me kryetarin e saj, ama ngjashmëria me Ramën është e madhe.

Emisioni “Boom” ka publikuar një video ku tregon se si Elisa Spiropali e kopjon Edi Ramën, në mënyrën e komunikimit në parlament.

I njëjti nerv, e njëjta dorë, e njëjta lëvizje…A po e kopjon Spiropali Ramën? A është edhe kjo një plagjiaturë?

Elisa Spiropali kopjon Ramën në Parlament

Kjo video e emisionit “Boom” në Ora News, tregon se si Elisa Spiropali e kopjon Edi Ramën, në mënyrën e komunikimit në parlament.

Publiée par Newsit.al sur Vendredi 8 février 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej