Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Korçë/ Konfliktohen dy persona, humb jetën njëri prej tyre

Nga Skenderi 0

policia-e-pogradecit

Një person ka humbur jetën në Korçë. Viktima 44-vjeçar është konfliktuar me person tjetër, e si pasojë e konfliktit, ai   ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vershtas. Burime nga policia e Korçës bënë me dije se 44-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet ende, ndërroi jetë si pasojë e dhunës fizike.

Policia po  vijon punën për identifikimin dhe arrestimit e autorit të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>