Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Korçë, humb jetën nga i ftohti një 60 vjeçar

Nga Ejona 0

Mëngjesin e sotëm është gjetur i pajetë një 60 vjeçar në Korçë

Policia bën me dije se paraditen e sotme, rreth orës 10:35 janë njoftuar se është gjetur i vdekur një shtetas, 60 vjeç, ende i paidentifikuar.

Trupi i viktimës u gjet në ambientet e një zdrukthtarie dhe dyshohet se shkak i humbjes së jetës të ketë qenë i ftohti.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur shkaqet e vdekjes dhe rrethanat e ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej