Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët kur i lë treni, kurrë nuk thonë u vonuam, por na iku".
                                                                                        -Faik Konica

Korçë/ Hidhet nga shkallët e pallatit, humb jetën në spital

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë, ku një qytetar ende i paidentifikuar, ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga shkallët e brendshme të një pallati.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe e ka transportuar shtetasin P.N drejt spitalit të Korçës. Por pak minuta pasi ka mbërritur ai ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të arra.
Informacion paraprak

Më datë 25.09.2017, jemi njoftuar se në lagjen nr 15 në Korçë, rruga “10 korriku” dyshohet se është hedhur nga shkallët e brendshme të pallatit nr 4, shtetasi P.N, rreth 65 vjeç.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Ambulanca.

Shtetasi u transportua për mjekim në Spitalin e Korçës, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej