Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Korçë/ Arrestohen dy vëllezër dhe një 37 vjeçar, akuzohen për vjedhje

Nga Klodiana 0

Policia ka arrestuar tre persona të akuzuar për vjedhje në Korçë.

Sipas policië, u arrestua Zamir Fejzollari, 37 vjeç, banues në Korçë, pasi dyshohet se është autorë i vjedhjes të një sasie lekësh në banesën e një 34 vjeçarje me inicialet E.N, 34 vjeçe, ngjarje  e cila ka ndodhur më datën 5 gusht.

Gjithashtu në flagrancë u arrestuan edhe dy vëllezërit, Franci Agolli, 20 vjeç dhe Erges Agolli, 22 vjeç, të dy banues në Bilisht, pasi ditën e sotme, në lagjen nr 1 në Korçë, ata u kapën në tentativë për të vjedhur në banesën e një 43 vjeçari me inicialet A.Xh.

Materialet në ngarkim të tyre i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprime të mëtejshme hetimore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej