Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Konflikti në Shkodër/ Basha: Kur Rama është shkelësi më i madh i ligjit, revolta është zgjidhja

Nga Rexhina Biba 0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar ashpër në Facebook lidhur me incidentin e regjistruar sot në Shkodër mes tregtarëve të duhanit dhe inspektorëve të Doganave.

Basha thotë se ligji është i shenjtë e duhet respektuar, por kur Kryeministri është shkelësi më i madh i tij atëherë sipas tij zgjidhja është revolta.

 “Shteti-bandë i Edi Ramës sot në Shkodër, duke grabitur e kërcënuar me armë qytetarët. Ligji është i shenjtë e duhet zbatuar, por kur Edi Rama me bandën e tij është shkelësi më i madh i ligjit në vend, atëherë revolta është zgjidhja”.

Shkodër/ Përplasje fizike mes tregtarëve të duhanit dhe inspektorëve të Doganës (foto+video)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej