Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Komentuesi Ramës: Po blejm ujë me la b…

Nga Klodiana 0

Në lidhje me ndërprerjen e ujit në kryeqytet, komentuesi i shpreh shqetsimin kryeministrit Rama në facebook.

“Kemi 3 dite pa uje o bish, ujin qe pime po e blejme, por po blejm dhe ujin me shpla bythen, taksirat o vlla po njofte njeri andej nga ujesjellsi thuj tna sjelli pak ujë”, shkruan komentuesi në facebookun e Kryeministrit.

Komenti i plotë

O Edo o bish ckemi o vlla, ej a njef njeri andej nga ujesjellsi se Kemi 3 dite pa uje o bish, ujin qe pime po e blejme , por po blejm dhe ujin me shpla bythen, taksirat o vlla po njofte njeri andej nga ujesjellsi thuj tna sjelli pak uje per banjot se u qelbem. Mos e mer personale vlla se e di qe ke shume halle po ne uje po kerkojm me shpla bythen se lam nom, hajt ishalla per hajer do zoti po l’exo sms dhe po na Bo dermon.✌

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej