Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Kokëdhima thirrje publike Tahirit: Ruaj kokën, kaq di të them! (film)

Nga Klodiana 0

Kreu i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima i ka bërë thirrje ish-ministrit Saimir Tahiri, që të ruaj kokën nga e gjithë kjo histori.

I ftuar në emisionin “Të Paekspozuar” në News 24, Kokëdhima shprehet se unë i them të ruaj kokën dhe nuk po bëj shaka.

“Tahiri është marrë në qafë nga Edi Rama. Ai mblodhi njerëz nga rruga dhe i bëri ministra. Ata e konsideronin vetën si kërthizën e botës dhe njihnin vetëm diellin dhe Ramën. Unë e këshilloj Saimir Tahirin të bashkëpunoje me drejtësisë, dhe të ruajë kokën e tij. Kështu di të them. Rama e mori dhe e përdori. Rama do ti çojë si mish për kokë dhe të bashkëpunojë me drejtësisë. Unë i them të ruaj kokën dhe nuk po bëj shaka” tha Kokëdhima .

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej