Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Klumështuari i Çamërisë nga duart e aktores Suela Bako (film)

Nga Klodiana 0

Ditën e sotme në kuzhinën e “Rreze Dielli” veshi përparësen e amvisës regjisorja dhe aktorja Suela Bako.

Suela përgatiti një recetë çame duke sjellë në vëmendje dhe origjinën e saj. Qumështori, një ushqim tradicional shqiptar duke e shoqëruar me një sallate me ullinj e portokalle.

Bako rrëfeu jo vetëm pasionin në kuzhinë por edhe ruajtjen e traditave të recetave të gatimit nga të parët e saj.

LIVE – Emisioni i gatimit në Report TV – Zonja Tefta sjellë re…

LIVE – Emisioni i gatimit në Report TV – Zonja Tefta sjellë recetën e ditës – Për lajme të tjera klikoni te www.shqiptarja.com

Posted by Shqiptarja.com on Wednesday, November 8, 2017

LIVE – Emisioni i gatimit në Report TV – Zonja Tefta sjellë re…

LIVE – Emisioni i gatimit në Report TV – Zonja Tefta sjellë recetën e ditës – LIVE – Emisioni i gatimit në Report TV – Zonja Tefta sjellë recetën e ditës – Për lajme të tjera klikoni te www.shqiptarja.com

Posted by Shqiptarja.com on Wednesday, November 8, 2017

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej