Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Klosi: Është rritur presioni mbi krimin, po godasin njëri-tjetrin

Nga Media 0

Ish-shefi i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se është rritur presioni ndaj krimit dhe për pasojë janë ngushtuar hapësirat e tij, duke i futur në luftë me njëri-tjetrin.

Është një periudhë kur krimi po bën më shumë bujë. Është një periudhë ku edhe krimi është në presion më të madh. Është fakt. Nuk besoj që ish-ministri nuk na gënjeu duke dhënë shifrat. Ky presion bën që të ngushtohen hapësirat. Pastaj dalin edhe kontradiktat e brendshme që kanë grupet kanë me njëri-tjetrin. Besoj është meritë e policisë që edhe krimi me njëri-tjetrin ka filluar të ashpërsohet. E quaj pozitive”, u shpreh Klosi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej