Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Klodiana Lala: Pak ore pas ngjarjes Elvana Gjata u largua nga Rinasi (film)

Nga Klodiana 0

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në ish-bllok, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën 3 të tjerë. Ka qenë gazetarja Klodiana Lala, e cila ka zbuluar se këngëtarja Elvana Gjata ka braktisur vendin.

Elvana është larguar nga Shqipëria, ka udhëtuar në SHBA, rezervoi të drejtën mos e publikojë, ajo mendohet si molle e sherrit, por Prokuroria nuk e fokusoi hetimin vetëm në këtë drejtim. Nuk dua të jap më shumë detaje se nuk dua t’i rrezikoj jetën. Nuk më rezulton të jetë shoqëruar në aeroport nga persona të afërt”, u shpreh gazetarja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej