Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Klaudia Pepa merr vendimin e çuditshëm pas komenteve negative (film)

Nga Klodiana 0

Klaudia Pepa di si të provokojë me anë të fotove dhe videove të ndryshme që publikon në rrjetet sociale. Balerina shqiptare shfaqet si gjithmonë provokuese, dhe kjo mesa duket i ka “irrituar” ndjekësit e saj.

Pas komenteve jo fort pozitive për të, Klaudia është detyruar të marrë një vendim. Balerina e njohur u ka bllokuar komentet ndjekësve, duke publikuar tashmë foto dhe video për qejfin e saj, pa menduar se çfarë do të thonë njerëzit.

Go to watch on YouTube Klaudia Pepa L 💗 #klaudiapepavevo #L

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej