Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kjo është deputetja e PS që dëgjon këngët e Unikkatil: Më pëlqen se kanë mesazhe politike

Nga Klodiana 0

Ndonëse deklaroi se preferon muzikë shumë të vjetër, deputetja e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali nuk e përjashtoi se dëgjon edhe muzikë rrep shqiptar.

E ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” në Top Channel, Spiropali u pyet nga moderatorja Luana Vjollca nëse dëgjon muzikë rrep dhe nëse po, cili është artisti i saj i preferuar shqiptar.

Ajo tha se nuk dëgjon shpesh të tilla këngë, por ato pak herë që dëgjon, preferon këngët e reperit të njohur nga Kosova, Unikkatil.

“Më pëlqen reperi Unikkatil të dëgjoj sepse në tekstet e këngëve të tij kanë shumë mesazhe politike e sociale”, u shpreh Spiropali.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej