Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kirk Douglas-in nuk e ndalon asgjë/ 102 vjeçari: Mosha është thjesht një numër

Nga Ejona 0

Ai është një nga legjendat e botës së kinematografikë. Edhe pse 102 vjeç, Kirk Douglas nuk e ndalon asgjë për të zbatuar pasionet e tij.

Aktori amerikan ka vendosur të shijojë rrezet e diell në çadrën e kmpingut. Ishte nipi i 102 vjeçarit që postoi foton e gjyshit, teksa ky i fundit relaksohej në tendë.

Një nga figurat më të dashura të televizonit, për Kirk mosha është thjesht një numër. Fotot e tij janë pëlqyer nga shumë persona. Të cilët e kanë përgëzuar për forcën që ka edhe pse në atë moshë, nuk e privon vetën nga kënqësitë që të ofron jeta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej