Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kinezët të pabesueshëm, ndërtojnë hekurudhën vetëm për 9 orë (Film)

Nga Media 0

Vetëm 9 orë janë dashur për t’u ndërtuar një hekurudhë në Kinë.
Rreth 1500 punonjës kinezë janë angazhuar që hekurudha dhe stacioni i ri hekurudhor në provincën Fujian në jug të Kinës të përfundojnë në një kohë rekord.
Punimet nisën në 19 janar dhe përfunduar në orët e vona të 20 janari

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej