Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Kim, më në formë se kurrë!

Nga Klodiana 0

Pushimet për familjen Kardashian në Kosta Rika këtë herë rezultuan më të gjata se zakonisht.

Yjet e “showbiz”-it janë vendosur në vilën tyre private në Manzu, ndërsa ajo që tërheq më shumë vëmendjen sigurisht që është Kim.

Kim Kardashian në fotot e fundit, ka treguar se po i rikthehet ditëve të saj më të mira, teksa duket në një formë të shkëlqyer me bikini të zeza. Puna në palestër ka dhënë rezultat te nëna e dy fëmijëve.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej