Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kim Kardashian reklamon linjën e re të parfumeve për San Valentin

Nga Klodiana 0

Kim Kardashian është shfaqur joshëse përpara objektivit të kamerave për të promovuar parfumin e saj të ri të prodhuar nga brandi, që do të dalë në treg pikërisht ditën e të dashuruarve.

Kim është shfaqur me veshje por edhe me bikini, duke treguar të gjitha format e saj, ashtu si shpesh i pëlqen të bëjë.

Ajo i ka dërguar nga një shishe mikeshave të saj vip si Chloe Grace Moretz dhe Taylor Swift dhe këtë e ka treguar edhe në rrjetet sociale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej