Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kim Kardashian, pozon tërësisht nudo fotot bëjnë xhiron e botës

Nga Klodiana 0

Kim Kardashian ka tërhequr sërish vëmendjen e miliona ndjekësve në rrjetet sociale, me disa fotografi “të nxehta” që po bëjnë xhiron e botës.

Bashkëshortja e Kanye West është shfaqur në një set fotografik lidhur me linjën e saj kozmetike ndërsa nuk ka nguruar të tregojë linjat saj trupore.

Kim publikoi një foto të gjoksit, të cilin e mbulonte me krahë, por për të mos u mjaftuar me kaq, 36-vjeçarja shfaqet tërësisht nudo.
4B821C6300000578-5652021-image-a-49_1524590345670

 

4B81FE0C00000578-5652021-image-a-40_1524589776484

4B7FEDDF00000578-0-Kim_Kardashian_shared_a_saucy_topless_snap_on_Tuesday_showing_he-m-9_1524580455090

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej