Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Kim Kardashian i lë shumë pak vend imagjinatës

Nga Skenderi 0

ttt

Në një dalje të saj të fundit publike Kim Kardashian është veshur aq transparente sa i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

35 vjeçarja, nënë e dy fëmijëve mbante veshur një fustan të zi, në dizenjo rrjete i cili nxirrte në pah format e saj seksi, por edhe më tepër…

Ajo ishte e ftuar në show Balmain Spring/Summer 2017 event i organizuar në Javën e Modës në Paris. Të gjithë sytë ishin fokusuar mbi bukuroshen Kardashian. Ajo shoqërohej në këtë event nga nëna dhe motrat e saj.

38ec056e00000578-3813987-image-a-48_147516123320238ec144a00000578-3813987-image-m-63_1475161799814

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>