Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Kim Kardashian “braktis” Parisin pas grabitjes!

Nga Klodiana 0

Kim Kardashian asnjëherë nuk heziton të marrë pjesë në eventet më të rëndësishme që organizohen në mbarë botën.

Por këtë herë mediat rozë shkruajnë se 36-vjeçarja nuk do të marrë pjesë në Javën e Modës në Paris dhe shkak duket se është grabitja e ndodhur vitin e kaluar.

Kim mbeti e traumatizuar nga grabitja me armë teksa ajo ishte në një hotel në Paris dhe pa miliona dollarë stoli të vjedhura.

Në Javën e Modës në Paris Kardashianët do të kenë përfaqësuese dhe ajo do të Kourtney Kardashian.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej