Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Khloe Kardashian dedikim special partnerit: “Ti më ndryshove jetën”

Nga Klodiana 0

33-vjeçarja Khloe Kardashian së bashku me partnerin Tristan Thompson presin që së shpejti të bëhen prindër.

Dhe mesa duket Khloe është shumë e dashuruar dhe e përkushtuar ndaj partnerit të saj.

Këtë fakt na e ka vërtetuar së fundmi me anë të postimit të një foto në llogarinë e saj në Instagram. “Ditën që të njoha ty jeta ime ndryshoi. Faleminderit dashuri”- ka shkruar Khloe në postimin e saj.

e_r923.PNG

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej