Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Këtë Vit të Ri shqiptarëve ua kanë sjellë në majë të hundës urimet “copy-paste”

Nga Media 0

Ndërsa kanë qenë të zënë me përgatitjet për mbrëmjen e ndërrimit të viteve, në rrjetet sociale shqiptarët herë pas here janë ankuar për urimet “copy-paste” që u janë dërguar.
Të shumtë janë ata që kanë “paralajmëruar “ se nuk do t’u flasin më miqve apo se nuk do ua kthejnë mesazhe të tilla.
Siç duket shqiptarët kanë filluar të ndiejnë nostalgji për kartolinat e personalizuara, që edhe pse përmbanin thujase gjithnjë të njëjtat strofa, dhuroheshin më me dashuri.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej