Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Këshilltarja e kryeministrit Rama emërohet në krye të INSTAT

Nga Skenderi 0

Pas largimit të Mirela Muçës nga drejtimi i INSTAT në krye të këtij institucioni është  vënë , Delina Ibrahimaj.

Njoftimi për emërimin e kësaj të fundit është bërë nga vetë drejtoria e INSTAT.

“Prej datës 11 nëntor 2016, në postin e Drejtorit të Përgjithshëm të Institutit të Statistikave (INSTAT) është emëruar Znj. Delina Ibrahimaj.

Duke uruar punë të mbarë, shprehim angazhimin dhe bindjen për një bashkëpunim të suksesshëm në vazhdimësi”, thuhet në njoftimin e INSTAT.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej