Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kërkesa e Taulant Ballës: Zbardhni lëvizjet e telefonit tim

Nga Klodiana 0

Pas akuzave të ish-oficerit Emiliano Nuhu ndaj Taulant Ballës, ky i fundit ka kërkuar nga kompania e tij celulare që të zbardhë qelizën telefonike të tij gjatë 24 orëve të datës 21 korrik.

Balla është angazhuar vetë për të dëshmuar të kundërtën e deklaratave të Nuhut duke harttuar një shkersë që ka mbërritur  në kompaninë telefonike.

Pas denoncimit publik të bërë nga ish-oficeri i Policisë, Emiliano Nuhu Taulant Balla tha se ditën e ngjarjes ka qenë në qytetin e Pogradecit për peshkim dhe se për këtë fakt ka edhe dëshmitarë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej