Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Këngëtarja pas lindjes: Shqiptarët s’më lanë dot shtatzënë, e bëri “zezaku i madh”!

Nga Media 0

Linda Halimi ka një arsye më tepër për të qenë e lumtur. Këngëtarja shqiptare është bërë për herë të parë nënë e një fëmije, që është fryt i dashurisë me reperin amerikan Dawon Edwards.

Zeshkania ka sjell në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Kaimana.

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë prindër”, shkroi reperi që më mirë njihet si Big D.

Por më shumë thumbuese ndaj meshkujve shqiptarë ka qenë Linda në prononcimet e saj pas lindjes së vajzës.

“Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”. Ndjenja është fantastike”, ka thënë ajo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej