Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Këngëtarja në zi: T’mjerët na o vëlla

Nga Media 0

Këngëtarja e njohur Maya Aliçkaj ka ndarë me miqtë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të vëllait të saj.

Përmes një postimi në rrejtin social Facebook, Maya ka shkruar se pas ndarjes nga jeta të prindërve ka humbur dhe të vëllanë.

Smë bën dora të shkruaj për vëllanë…iku pabesisht te prindërit, t’mjerët na o vëlla. Për të gjithë ju që doni t’i jepni lamtumirën, varrrimi është nesër në datë 12 dhjetor në orën 14:00. Mitat Aliçka na la”, ka shkruar ajo në facebook.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej