Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Këngëtarja Adele ndahet nga bashkëshorti i saj pas tre vitesh martesë

Nga Ejona 0

Këngëtarja e mirënjohur Adele është ndarë nga bashkëshorti i saj Simon Konecki.

Pas 7 vitesh njohje me njëri-tjetrin ndërsa kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë para tre vitesh.

Divorci duket se ka ndodhur më mirëkuptim, pasi asnjëeri nuk ka dashur të japë detaje. Ata kanë vendosur të ruajnë një marrëdhënie të mirë në mënyrë që divorci të mos ndikojë tek djali i tyre 6 vjeçar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej