Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Këngëtari shpërthen në lot: Krahët e Rexhepit të “çeliktë” nuk i zë varri, ata krahë i ka marrë qielli (Film)

Nga Media 0

14Shqiponja Rexhep Çeliku prej kësaj dite nuk do ta ketë më folenë në tokë.

Por siç thotë miku i tij, këngëtari dhe veterani i UÇK-së, Ilir Shaqiri “Krahët e tij nuk i nxë varri, ata krahë i ka marrë qielli”.

Shaqiri nuk ka përmbajtur dot lotët, ndërsa e ka cilësuar vallëtarin “të çeliktë”, ashtu siç kishte dhe mbiemrin.

“Ai ka pasë një energji ashtu siç e ka pasë edhe mbiemrin, të çeliktë. Krahët e tij nuk i nxë varri, ata krahë i ka marrë qielli herët”, tha Shaqiri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej