Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Këngë për Alket Rizain, reperi grek me bluzë kuq e zi në klip

Nga Klodiana 0

Alket Rizai është një ndër shqiptarët më të njohur në Greqi pasi është bërë shpesh pjesë e mediave për shkak të arratisjeve që ka bërë nga burgu me anë të helikopterit.

Ai është kthyer në hit duke u bërë edhe pjesë e klipeve muzikore.

Siç mund të shihni edhe nga kjo video, ai është bërë mjaft i njohur ku klipi i publikuar ka arritur mbi 20 mijë shikime.

Ai u bë i njohur si shqiptari që është arratisur dy herë nga burgjet greke me helikopter.

Alket Rizai është arratisur dy herë me helikopter nga burgu i Koridalos.

Tentoi arratisjen e tretë duke marrë peng gjashtë policë të burgut të Malandrinos. Për momentin ndodhet në burg, ku vuan dënimim me burg perjete.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej