Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Kendall Jenner si Paris Hilton në 21 vjetorin e saj

Nga Klodiana 0

Modelja më në zë e momentit Kendall Jenner feston sot ditëlindjen e saj të 21.  Sëbashku me miqtë e saj bukuroshja  festojë në barin e njohur Catch në Hollywood.

Ajo që u komentua së tepërmi ishte veshja që Kendall  kishte përzgjedhur.

Fustan ngjyrë gri ishte i njëjtë me atë të ish shoqes më të ngusht të Kim Kardashian , Paris Hilton, edhe pse 21 vjeçarja dukej mjaft bukur me veshjen  e saj.

Në festë nuk munguan emra të njohur si motra e saj e vogël Kylie , modelja Gigi Hadid apo Hailey Baldwin.

3a03a80b00000578-3900102-image-a-23_1478163626031 3a03a80700000578-3900102-image-a-22_1478163622273 kendall-paris-00-1alll

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej