Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Kendall Jenner, mahnit edhe pa make-up

Nga Klodiana 0

Kendall Jenner është padyshim një modele shumë e suksesshme deri më tani dhe në ndryshim nga motrat e saj, modelen e kemi parë në publik pa make-up.

Ajo është fotografuar në New-York teksa shkonte në aeroport, pa grim dhe e veshur me shumë stil.

20 vjeçarja e veshur më të errta ka treguar linjat e saj të mahnitshme.

14470496_688715007946456_6959035636281537606_n 14563451_688715127946444_7684564086606849755_n14469443_688716367946320_3136162585611080794_n

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej