Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kendall Jenner dhe Bella Hadid sundojnë sfilatën e Versaces në Milano Fashion Week

Nga Klodiana 0

Ato janë modelet më të famshme të momentit, dhe në Instagram bukuroshet nëpërmjet postimeve tregojnë përditshmërinë e tyre në mediat sociale.

Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë shfaqur të mrekullueshme gjatë sfilatës së Versace në Javën e Modës në Milano.

Kendall është shfaqur me një fustan me lule shumë të shkurtër dhe çizme mbi gjunjë, duke u shfaqur tërheqëse dhe seksi, ndërsa

Bella 21 vjeç, është shfaqur seksi me një fustan lëkurë shumë të shkurtër dhe sandale të zeza të kishin një fjongo me lule. Modelet kanë sfiluar për koleksionin e ri Pranverë –Verë 2019 të firmës së famshme.

@versace

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

@versace

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej