Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Kavajë, burri vret gruan me thikë

Nga Klodiana 0

Krim në familje në Kavajë, burri ka vrarë gruan me thikë pas një debati.

Autori është Sami Metushi 50 vjeç, viktima Sose Metushi, ndërsa ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Karpen.

Sipas të dhënave çifti ka pasur shpesh debate, ndërsa i sotshmi ka rezultuar tragjik për gruan.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej