Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Kavajë/ Arrestohet 69 vjeçari pasi ngacmoi seksualisht një të mitur

Nga Skenderi 0

Policia e Kavajës ka arrestuar mëngjesin e sotëm një person, pasi ka ngacmuar seksualisht një 10-vjeçare.

Bëhët fjalë për shtetasin Lik Çaka, 69-vjeç. Arrestimi i tij u bë pasi babai i vajzës 10 vjeçare e ka denoncuar në polici.

Sipas burimeve të policisë 69-vjeçari e ka marrë vajzën e mitur në shtëpinë e tij ku ka kryer me të veprime të turpshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej