Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Kavajë, abonenti qëllon me çifte grupin e OSHEE

Nga Media 0

Një abonent në Kavajë ka qëlluar me armë drejt grupit të punës së Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike.

Gjatë kontrollit dhe verifikimeve që po bënte në terren grupi i OSHEE ai nuk ka pranuar t’i nënshtrohet kontrolleve.

Pas debatit, OSHEE njofton se abonenti Dritan K. përdori armën e zjarrit ndaj punonjësve të OSHEE duke qëlluar në drejtim të tyre, por fatmirësisht nuk pati të lënduar.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej