Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kapet një prej autorëve të grabitjes në Rinas, identifikohet viktima (film)

Nga Ejona 0

Gazetarja Rudina Xhunga ka zbuluar se policia ka arrestuar një nga autorët e dyshuar të grabitjes sot në Rinas. Sipas drejtueses së emisionit “Dritare”, policia përveç grabitësit të vrarë, ka arritur të kapë edhe një nga autorët e dyshuar të ‘megagrabitjes’ së 10 milionë eurove në aeroportin e Rinasit. Sipas policisë ai është i plagosur.

Gazetarja gjithashtu na bën me dije se grabitësi i vrarë është identifikuar por emri ende nuk bëhet publik.

Ndërkohë e ftuar në emision, gazetarja Klodiana Lala deklaroi se ka informacione të ndryshme për grupin e grabitësve.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej