Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Kaos nga bora/ Ja fluturimet e anuluara në Rinas

Nga Klodiana 0

Disa flututrime në aeroportin “Nënë Tereza” janë anuluar përshkak të rreshjeve të dëborës në vend.

Në faqen online njoftohet anulimi i fluturimit të programuar për në 04:15 të së enjtes nga Tirana për në Berograd si dhe është shtyrë për një orar tjetër fluturimi nga Tirana në Romë i programuar për në orën 05:40.

Gjithashtu njoftohet edhe anulimi i fluturimit nga Beogradi për në Tiranë, i programuar për në orën 01:35. Po sot janë anuluar fluturimet për në Romë, Milano, Bolonjë, Ancona dhe Venecia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej