Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Me kamion në katin e pestë për të suprizuar të dashurën (film)

Nga Media 0

“Çmenduritë” në të shumtën e rasteve bëhen për hir të dashurisë.

E tillë është edhe surpriza që një vajzë në Rusi ka përjetuar nga i dashuri i saj.

Sapo është zgjuar dhe ka dalë në dritaren e saj, në katin e pestë të një pallati, ka parë një kamion i cili me ndihmën e një vinçi gjigant qëndron i varur.

I dashruri i saj Alexander, më tullumabce në duar i ka uruar ditëlindjen mbi një kamion që qëndronte në ajër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej