Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Kamëz/ Shpërthim me lëndë plasëse në banesën e një gruaje

Nga Rexhina Biba 0

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur gjatë natës në një banesë në Kamëz.

Sipas policisë shpërthimi ka ndodhur rreth orës 02:25 në rrugën “Athina” në banesën e shtetases D.S.

Si pasojë e këtij shpërthimi nuk ka patur dëme në njerëz por vetëm dëme shumë të lehta materiale, deformuar pjesa e poshtëme e portës së jashtëme.

Dyshohet se shpërthimi ka ndodhur nga një sasi e vogël lënde plasëse.

Punohet për identifikimin e kapjen e autorit të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej