Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kamëz/ Fëmija 13 vjeç vreten veten me armë zjarri

Nga 27.al 0

Ishte vetëm 13 vjeç dhe ka vrarë veten me armën e gjahut të babait të tij. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në një banesë në Laknas, Kamëz. Ja çfarë tregon policia në komunikatën e saj:

Informacion paraprak

Në lagjen “Laknas” në Kamëz, dyshohet që shtetasi i mitur E. D., 13 vjeç, është vetëvrarë me armën e gjahut të babait tij, në një banesë të vjetër në pronësi të familjes së tij.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk  janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera të shkaktuara nga ndonjë faktor tjetër, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga arma e gjahut.

Grupi hetimor në vendngjarje, nën drejtimin e Prokurorit, po hetojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej