Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Kamëz, aksidentohet për vdekje 48 vjeçari

Nga Ejona 0

kamez

 

Një automjet i tipit “Mercedez Benz” ka aksidentuar për vdekje një 48 vjeçar  në rrugën Kamëz në Tiranë, pranë pallateve Malaiziane.

Policia ka identifikuar viktimën, shtetasin Ilir Shima dhe ka arrestuar në flagrancë drejtuesin e mjetit, shtetasin A.M për veprën penale “Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>